فعالسازی گیفت کارت استیم

خرید گیفت کارت استیم با بیت کوین در ایران

خرید گیفت کارت استیم یکی از مسائلی است که در ایران خیلی مطرح شده به خاطر اینکه استیم ریجن ایران را ندارد بنابراین شما باید با استفاده از سایر گیفت کارت های استیم استفاده کنید برای مثال گیفت کارت استیم آرژانتین.

خرید گیفت کارت استیمشارژ استیم والت با بیت کوین

یکی از روش های خرید گیفت کارت استیم استفاده از بیت کوین می باشد به این معنی که شما به جای پرداخت دلاری یا تومانی از واحد پولی بیت کوین استفاده می کنید.

معرفی سایت های خرید گیفت کارت استیم با بیت کوین

در این بخش چند سایتی که میتوانید با استفاده از آنها گیفت کارت استیم خریداری کنید را معرفی خواهیم کرد.

  1. سایت bitrefill 
    در این سایت شما میتوانید گیفت کارت استیم خود را با بیت کوین خریداری کنید کافیست ثبت نام کنید و مقدار شارژ استیم والت خود را انتخاب کنید و بعد با بیت کوین پرداخت کنید.
  2. سایت coinsbee
    یکی از معتبرترین فروشگاه های خرید گیفت کارت استیم با بیت کوین سایت coinsbee میباشد که شما به راحتی میتوانید انواع مختلفی از گیفت کارت را با بیت کوین خریداری کنید.
  3. سایت cryptorefills
    یکی دیگر از سایت هایی که میتوانید با استفاده از آن با بیت کوین استیم والت خود را شارژ کنید سایت cryptorefills می باشد .

آیا خرید گیفت کارت استیم با بیت کوین مقرون به صرفه است؟

پاسخ خیر می باشد چرا که شما ابتدا باید کیف پول بیت کوین خود را شارژ کنید که اینکار لازمه خرید از صرافی ها می باشد و همین امر برای شما کارمزد خواهد داشت از طرفی گیفت کارت های استیم را باید با قیمت دلار ولی با واحد بیت کوین پرداخت کنید که باز هم همین کار برای شما کارمزد خواهد داشت.

از کجا گیفت کارت استیم خریداری کنیم؟

بهترین روش خرید استیم والت در ایران استفاده از سایت های ایرانی می باشد ولی از آنجایی که اکثر آنها نیاز به احراز هویت دارند بهترین سایت، آرتان گیفت می باشد به خاطر اینکه بدون نیاز به هیچ گونه احراز هویتی گیفت کارت استیم خود را به صورت آنی تحویل خواهید گرفت.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *