خرید گیفت کارت گوگل پلی Google Play Gifts

(دیدگاه کاربر 2)

خرید گیفت کارت گوگل پلی آنی و ارزان برای همه ریجن ها – google play gift card خرید گیفت کارت گوگل پلی تحویل آنی – گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

با این خرید شما 2-875 امتیاز دریافت خواهید کرد
با این خرید شما 2-875 امتیاز دریافت خواهید کرد
پاک کردن انتخاب

خرید گیفت کارت گوگل پلی به شما این امکان را میدهد تا حساب گوگل خود را شارژ کنید. و از قابلیت های شرکت گوگل مانند برنامه ها، بازی ها، کتاب ها و موزیک ها استفاده کنید. به دلیل تحریم بودن ما و نداشتن امکان پرداخت به صورت مستقیم برای شارژ اکانت گوگل پلی.  یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها  خرید گیفت کارت گوگل پلی می باشد.

آرتان گیفت تنها نمایندگی رسمی فروش گیفت کارت گوگل پلی استور در ایران میباشد که دارای مجوز میباشد تا شما همراهان عزیز با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید.

ریجن های موجود واحد پولی موجود
آمریکا – استرالیا – انگلیس – هند دلار – پوند – روپیه

گیفت کارت گوگل پلی چیست ؟

در واقع گوگل پلی به عنوان یک سرویس ارائه دهنده محصولات چند رسانه ای فعالیت می کند. این سرویس ادغام شده اندروید مارکت و گوگل موزیک می باشد که از سال 2012 به صورت رسمی فعالیت خود را شروع کرد. محصولاتی که در این فروشگاه آنلاین و فوق العاده در اختیار کاربران است موسیقی، فیلم، کتاب، اپلیکیشن‌ها، بازی‌های اندروید، نرم‌افزارهای کاربردی و یک مدیا پلیر ابری است.

کمپانی گوگل یک فروشگاه بزرگ و به صورت آنلاین از نرم افزار، بازی، فیلم، آهنگ و کتاب و … دارد که می توان از آن خرید های مورد نیاز خود را انجام داد. برای انجام این خرید ها به اکانت گوگل پلی نیاز داریم. بعد از آن باید گیفت کارت Google Play خریداری نمود تا با استفاده از آن بتوان خرید خود را انجام داد.

گیفت کارت google play

گیفت کارت گوگل پلی یک اعتبار مجازی است که دارای مقدار و ریجن بخصوصی می باشد. با خرید گیفت کارت گوگل پلی شما میتوانید حساب خود را به میزان گیفت کارتی که خریداری کرده اید شارژ کنید و از فروشگاه گوگل Google Play Market نرم افزار های که نیاز دارید را خریداری کنید. همچنین شرکت گوگل داری خدمات وسیعی میباشد از جمله نقشه گوگل Maps، اسناد گوگل Google Docs، پست الکترونیک Gmail و یوتیوب که شما با خرید Google play gift card و شارژ اکانت خود میتوانید از این امکانات متنوع استفاده کنید.

گیفت کارت گوگل پلی مانند هر گیفت کارت دیگری یک اعتبار مجازی است که قابل استفاده در گوشی های اندرویدی است. پس هم می توان از نسخه وب آن در لپ و کامپیوتر شخصی خود استفاده کرد و هم می توان از نسخه اندروید آن در گوشی های همراه بهره مند شد. به جای اینکه مستر و یا ویزا کارت خریداری کنید و آن را وریفای نمایید، با خرید گیفت کارت گوگل پلی خیلی سریعتر و ساده تر مشکل خرید خود را رفع کنید.

امکانات موجود در کارت هدیه گوگل پلی

 • دسترسی به اپلیکیشن‌ها، بازی‌های اندروید، نرم‌افزارهای کاربردی
 • برای دریافت نرم افزار، کتاب موسیقی و … مورد استفاده است.
 • از آن می توان برای پرداخت های درون بازی نیز استفاده نمود.
 • گیفت کارت گوگل پلی تاریخ انقضایی ندارند.
 • می تواند یک گزینه مناسب برای هدیه دادن به عزیزانمان باشد.
 • هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.
 • تمام محتوای موجود در آن برای هر پلتفرم و دستگاهی مناسب است.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

برای دریافت نرم افزار، کتاب، موسیقی و … که به صورت پولی در گوگل پلی در اختیار کاربران است باید اکانت گوگل پلی خود را شارژ نمود. برای شارژ اکانت نیز باید گیفت کارت گوگل پلی خریداری نمود. برای خرید گیفت کارت google play می توانید از همین صفحه ریجن و مقدار مورد نظر خود را انتخاب کرده و به مرحله پرداخت بروید. بعد از ثبت سفارش و انجام مراحل پرداخت تا به انتها کد اورجینال گیفت کارت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. حال می توانید اکانت خود را با استفاده از وارد کردن کد گیفت کارت شارژ کنید.

برای خرید gift card google play شما ابتدا باید ریجن کشوری که میخواهید را انتخاب کنید و سپس با توجه به نیاز خود مقدار شارژ کارت هدیه خود را انتخاب کنید. ریجن های موجود برای گوگل پلی آمریکا، انگلیس و استرالیا میباشد که با توجه به نیاز خود باید آن را انتخاب کنید.

گیفت کارت گوگل پلی

نکات مهم در هنگام خرید گیفت کارت google play

 • عملیات شارژ اکانت خود را می توانید با استفاده از گوشی ، تبلت و کامپیوتر انجام دهید.
 • براساس تحریم های موجود در ایران حتما باید از وی پی إن برای شارژ اکانت خود استفاده کنید.
 • در صورتی که کد گیفت کارت گوگل پلی امریکا را در اختیار داشته باشید و با آی پی ایران و هر کشور دیگری شارژ اکانت خود را انجام دهید، کد گیفت کارت شما باطل و خراب خواهد شد.
 • در صورتی که گیفت کارت آمریکا در اختیار دارید و آن را در اکانتی که با ریجنی غیر از آمریکا باشد، وارد کنید گیفت کارت شما از بین خواهد رفت.
 • حتما توجه داشته باشید ریجن های انتخابی با ریجن اکانت شما یکسان باشد.
 • حتما از آی پی کشور و یا ریجن انتخابی اکانت خود استفاده کنید.
 • به هیچ عنوان از آی پی ایران استفاده نکنید.
 • در هنگام استفاده از گیفت کارت گوگل پلی آمریکا حتما باید از وی پی إن و آی پی آمریکا استفاده کرد.
 • همچنین برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی انگلیس از آی پی انگلیس و گیفت کارت گوگل پلی استرالیا از آی پی استرالیا استفاده کنید.
 • امکان انتقال اعتبار گیفت کارت به اکانت دیگر وجود ندارد.
 • برای اطمینان از کشور و آی پی خود می توانید از این آدرس (https://www.iplocation.net (country  آن را چک کنید.
 • لطفا دقت لازم را داشته باشید چرا که در صورت خرابی گیفت کارت، آرتان گیفت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
 • از گیفت کارت های گوگل پلی نمی توان برای خرید های فیزیکی استفاده نمود.
 • در هنگام خرید به مقدار مورد نیاز گیفت کارت خود توجه داشته باشید، چرا که بعد از خرید به هیچ عنوان امکان پس دادن و یا تعویض گیفت کارت وجود ندارد.
 • توجه داشته باشید با استفاده از کارت های مجازی معتبر مانند ویزا کارت نیز می توانید خرید های خود را در گوگل پلی انجام دهید. تنها باید مانند هر خرید اینترنتی دیگر شماره کارت ، cvv یا رمز و تاریخ انقضا کارت را وارد کرده و خرید خود را انجام دهید. ولی استفاده از گیفت کارت گوگل پلی ساده تر و سریعتر خواهد بود. پیشنهاد ما نیز خرید گیفت کارت google play به شما می باشد.

خرید گیفت کارت گوگل پلی هند

اگر اکانت شما ریجن کشور هند است باید از گیفت کارت روپیه هند استفاده کنید.آرتان گیفت این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با کمترین قیمت گیفت کارت گوگل پلی هند را خریداری کنید.شما میتوانید کارت هدیه 10روپیه، 300روپیه، 500روپیه و 1000روپیه هند را از ما خریداری کنید وبا IPهند توسط یک وی پی ان وارد اکانت خود شوید و کد آن را ریدم کنید و حساب خود را بر حسب روپیه شارژ نماید.

قبل از خرید gift card هند شما باید میزان شارژ مورد نیاز خود را برحسب روپیه حساب کنید تا راحت تر بتوانید از بین گیفت کارت های موجود انتخاب کنید.

گیفت کارت google play ریجن هند

خرید گیفت کارت گوگل پلی آمریکا

شما قبل از خرید گیفت کارت باید توجه کنید که اکانت گوگل پلی شما برای چه کشوری است و اگر برای کشور آمریکا است باید از ریجن آمریکا و برحسب دلار Gift card خود را تهیه کنید.حتما به این موضوع توجه داشته باشید که آی پی شما نیز هبرای همان کشور باشد و از vpn برای اینکار استفاده کنید و آی پی خود را روی آمریکا قرار دهید تا مشکلی برای شما پی نیاید.

گیفت کارت گوگل پلی ریجن آمریکا

خرید کارت هدیه گوگل پلی استرالیا

آرتان گیفت با توجه به تنوع محصول بالایی که دارد برای شما ریجن های دیگر را نیز فراهم آورده تا اگر اکانت شما برای کشور استرالیا می باشد. بتوانید گیفت کارت مخصوص به ریجن خود را خریداری نمایید. پس اگر ریجن اکانت شما بر روی استرالیا ست شده است. حتما از بین یکی از مقادیر 5، 10، 15، 20، 25، 30، 50، 60 و 75 دلار خرید خود را انجام دهید.

گیفت کارت google play

خرید کارت هدیه گوگل پلی ریجن انگلیس

ریجن انگلیس نیز جرو پرفروش ترین ریجن های موجود در گیفت کارت گوگل پلی می باشد. از آنجایی که اکانت های ساخته شده بسیاری با کشور انگلیس وجود دارد. آرتان گیفت این ریجن را نیز برای راحتی کاربران خود در اختیار آنها قرار داده است. گیفت کارت هایی با اعتبارات 10 پوند، 25 پوند، 50 پوند و 100 در ریجن انگلیس وجود دارد. تنها کافی است یکی از آنها را با توجه به نیاز خود انتخاب کرده و وارد مراحل پرداخت شوید.

گیفت کارت گوگل پلی ریجن انگلیس

مقادیر موجود در گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت ها دارای مقدار و اعتبار مشخص شده ای هستند که بعد از ردیم کردن کد گیفت کارت، اکانت شما به همان میزان شارژ خواهد شد. مثلا با خرید گیفت کارت 10 دلاری گوگل پلی و ردیم کردن آن، اکانت شما 10 دلار شارژ می شود. به این ترتیب شما به اندازه 10 دلار می توانید از محصولات گوگل پلی استفاده کنید

گیفت کارت Google Play دارای مقادیر مختلفی می باشد که تا سقف مبلغ و مقدار موجود در گیفت کارت می توان در گوگل پلی خرید خود را انجام داد. آرتان گیفت به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز فروش اینترنتی گیفت کارت گوگل پلی شناخته شده است و تمام مقادیر موجود در اختیار شما قرار داده است. تا همه کاربران با هر میزان بودجه ای که دارند بتوانند از این امکانات بهره مند شوند.

 • اعتبارات و مقادیر موجود در گیفت کارت گوگل پلی آمریکا از 10 دلاری تا 75 دلاری است.
 • اعتبار های موجود در گیفت کارت گوگل پلی ریجن انگلستان از 10 پوند تا 100 پوند می باشد.
 • گیفت کارت گوگل پلی ریجن استرالیا از 10 دلار تا 100 اعتبار وجود دارد.
 • از 10 روپیه تا 100 روپیه نیز مقدار اعتبار و ارزش گیفت کارت گوگل پلی کشور هند می باشد.

گیفت کارت یک دلاری گوگل پلی

یکی از محصولات پرفروش و بسیار محبوب در گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت یک دلاری گوگل پلی می باشد. اصولا از این گیفت کارت برای افتتاح حساب و شارژ اکانت استفاده می شود. ولی باید بگویم این مقدار در محصولات ما وجود ندارد. به این صورت که خرید و فروش گیفت کارت یک دلاری گوگل پلی انجام نمی شود. ولی اگر شما برای ثبت نام در سایت های خارجی و یا هر اتفاق دیگری به گیفت کارت یک دلاری نیاز داشتید، بهتر است با بخش پشتیبانی مشورت کرده و یا از مستر کارت و یا ویزا کارت استفاده کنید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی 2 دلاری

بعد از گیفت کارت 1دلاری گوگل پلی، میزان درصد درخواست مقدار اعتبار گیفت کارت گوگل پلی به 2 دلاری می رسد. چرا که افراد مایلند هزینه کمتری بپردازند. ولی مقدار اعتبار 1 دلاری و 2 دلاری در بسیاری از سایت ها وجود ندارد. بهتر بگویم اصل گیفت کارت گوگل پلی 2 دلاری وجود ندارد که در دسترس عموم قرار گیرد. کمترین مقدار گیفت کارت گوگل پلی 5 دلاری است که با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار شما قرار دارد. بعد از تعیین مقدار اعتبار مد نظر خود، در همین صفحه بر روی ریجن آمریکا کلیک کرده و سپس مقدار اعتبار 5 دلاری را انتخاب میکنید. بعد از سفارش و تکمیل مراحل پرداخت گیفت کارت گوگل پلی 5 دلاری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نکات مهم در هنگام استفاده از گیفت کارت google play

بعد از خرید گیفت کارت و دریافت کد اورجینال آن، نوبت به استفاده از آن می رسد. قبل از شارژ اکانت خود و استفاده از کد گیفت کارت باید حتما نکاتی را بدانید و به آنها دقت داشته باشید. ابتدا از ریجن اکانت خود مطمین می شوید. سپس در هنگام شارژ اکانت آی پی خود را بر روی آی پی مخصوص ریجن اکانت قرار می دهید. به طور مثال اگر ریجن اکانت شما آمریکا است در هنگام استفاده از گیفت کارت آی پی خود را با استفاده از یک وی پی إن بر روی آمریکا ست کنید. برای اطمینان بیشتر قبل از شارژ اکانت، موقعیت خود را چک کنید که بر روی آمریکا باشد. بعد از اطمینان از آی پی و ریجن اکانت حال می توانید ار گیفت کارت خود استفاده کنید. حتما گیفت کارتی هماهنگ با ریجن اکانت خود خریداری کنید.

چگونگی استفاده از کارت هدیه گوگل پلی؟

پس از خریداری کارت هدیه google play از آرتان گیفت به صورت آنی یک کد اورجینال گیفت کارت برای شما ارسال خواهد شد که شما با استفاده از این کد چند رقمی میتوانید اکانت جیمیل خود را شارژ کنید.پس از خرید هرگونه مشکلی اگر برای شما پیش آید گروه پشتیبانی ما آماده خدمت گذاری به شما دوستان عزیز خواهد بود.

برای آموزش کامل استفاده از گیفت کارت گوگل پلی این مطلب را مطالعه کنید.

چرا باید گیفت کارت گوگل پلی خریداری کنیم؟

به دلیل تحریم های موجود و دسترسی نداشتن ما ایرانی ها به درگاه های بانکی جهانی مجبوریم از کارت هدیه گوگل پلی برای شارژ حساب خود استفاده کنیم، که این روش مطمئن ترین و آسان ترین روش موجود است.با شارژ اکانت خود میتوانیم به میزان شارژی که داریم از منابع google استفاده کنیم و مابقی شارژ ما داخل حساب باقی بماند و بدون تاریخ انقضا هر زمانی که مایل بودیم از آن استفاده کنیم.

کارت هدیه گوگل پلی

کدام ریجن گیفت کارت گوگل پلی را خریداری کنیم؟

شما دوستان با توجه به آی پی و لوکیشنی که در ابتدای ساخت اکانت به گوگل میدهید کشور شما انتخاب میشود. زمان خرید نیز باید به این موضوع توجه داشته باشید که اکانت شما چه کشوری است.

باتوجه به سوابق بیشتر دوستان اکانت خود را روی کشور آمریکا درست میکنند چون دسترسی به زیپ کد و آدرس فیک های آمریکا راحت تر است اما شما هر کشوری که بخواهین میتوانید انتخاب کنید.

آموزش تغییر کشور اکانت گوگل پلی

برای اطلاع و همچنین تغییر ریجن و کشور اکانت خود ابتدا باید وارد سایت گوگل پی شوید که برای اینکار اینجا کلیک کنید.حتما باید توجه داشته باشید که با vpn و آی پی غیر از ایران اینکار را بکنید.

بعد از وارد شدن با یوزر و پسورد خود وارد اکانت خود شوید در پنل باز شده در قسمت settings وارد شوید در بخش peyments profile گزینه ی country/region را انتخاب کنید حال میتوانید ریجن کشور خود را ببینید و همچنین در صورت لزوم آن را تغییر دهید.

سوالات متداول گیفت کارت گوگل پلی

آیا کارت هدیه گوگل پلی تاریخ انقضا دارد؟

خیر شما میتوانید بعد از خرید هر زمانی که بخواهین از این کارت هدیه استفاده کنید اما بهتر است به اندازه نیاز خود شارژ خریداری کنید تا بعد از خرید به مشکل برنخورید.

آیا شارژ گیفت کارت google play قابل انتقال است؟

خیر شما با شارژ کردن آن بر روی اکانت خود دیگر قادر به انتقال آن به دیگران نخواهید بود پس در خرید خود دقت به عمل بیاورید.

کارت هدیه google play کدام کشور را خریداری کنیم؟

شما باتوجه به لوکیشن کشوری که اکانت شما بر روی آن است باید گیفت کارت خود را انتخاب کنید به عنوان مثال اگر در اکانت شما کشور آمریکا ثبت شده است باید gift card آمریکا را تهیه کنید.

چگونه گیفت کارت گوگل پلی را شارژ کنیم؟

شما باید وارد حساب گوگل خود بشوید و کد تحویل گرفته را در آنجا ریدم کنید برای دیدن آموزش این قسمت به این مقاله مراجعه فرماید.

کشور

آمریکا, استرالیا, انگلیس, روسیه, هند

مقدار شارژ

10 پوند, 10 دلار, 10 روپیه, 100 پوند, 100 دلار, 1000 روپیه, 15 دلار, 20 دلار, 200 دلار, 25 پوند, 25 دلار, 30 دلار, 300 روپیه, 5 دلار, 50 پوند, 50 دلار, 50 روپیه, 500 روپیه, 60 دلار, 75 دلار

2 دیدگاه برای خرید گیفت کارت گوگل پلی Google Play Gifts

 1. یاشار عباسی (خریدار محصول)

  سلام گیفت کارت 200دلاری خریداری کردم ولی به همش نیاز ندارم میتونم به اکانت دیگه منتقلش کنم؟

  • آرتان گیفت (خریدار محصول)

   سلام ممنون از خرید شما
   متاسفانه خیر این امکان وجود ندارد و شما نمیتوانید شارژ گوگل پلی خود را به اکانت دیگه منتقل کنید

 2. یاشار عباسی (خریدار محصول)

  ای کاش پس مقدار کمتری خرید میکردک

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,