فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای

آموزش فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای

فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای  و نحوه شارژ اکانت spotify یکی از ساده ترین کارهاست که به راحتی توسط خود شما قبل انجام است. گیفت کارت اسپاتیفای امکان دسترسی به موزیک های جهانی را برای شما آسان می کند. چرا که اسپاتیفای یک سرویس ویژه و حرفه ای پخش آنلاین موسیقی به صورت جهانی است. برای خرید این گیفت کارت از سایت آرتان گیفت می توانید بر روی خرید گیفت کارت اسپاتیفای کلیک کنید.

فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای

1- در ابتدای شارژ اکانت خود وارد سایت اسپاتیفای شوید.

2- سپس بر روی log in کلیک کنید. در صورتی که اکانتی در سایت ندارید نسبت به ساخت اکانت اقدامات لازم را انجام دهید و یک اکانت برای خود بسازید سپس مراحل را ادامه دهید. توجه داشته باشید در هنگام ساخت اکانت حتما از آی پی آمریکا استفاده کنید.

3- یوزرنیم و پسورد خود را وارد کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

فعال سازی گیفت کارت اسپاتیفای

4- بعد از ورود به بخش کاربری خود، مطمئن شوید که کشور اکانت شما یعنی Country بر روی آمریکا باشد.

5- حال بر روی عبارت Redeem کلیک کنید.

6- در کارد مشخص شده کد گیفت کارت خریداری شده را وارد کنید و بر روی گزینه Redeem بزنید.

7- بعد از شارژ اکانت خود باید یکی از اکانت های خاص و ویژه اسپاتیفای را انتخاب کنید و اکانت خود را از حالت عادی به حالت ویژه تغییر دهید.

اکانت Premium امکان دانلود و شنیدن آهنگ ها را در حالت آفلاین نیز در اختیار دارد و امکان استفاده از امکانات اکانت ویژه را با استفاده از گوشی همراه نیز فراهم کرده است.اکانت Unlimited تنها باری گوش دادن به آهنگ ها به صورت آنلاین می باشد. امکان استفاده در موبایل و دانلود آهنگ در این اکانت وجود ندارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *